ارسال محصولات

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال محصولات متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ما با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.
روزهای تعطیل در سال 1402 که فروشگاه هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
تاسوعای حسینی
عاشورای حسینی
اربعین حسینی
16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
22 بهمن

نکات

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت تریکو کرداباد شامل موارد زیر می باشد:

۱- در مورد فروش عمده حداقل مقدار خرید ، 12 تیکه می باشد. لطفا موقع سفارش تعداد را مشخص کنید ، تعداد حداقل باید از هر کار 12 عدد باشد. لطفا بعد از زدن دکمه “افزودن به سبد خرید” و دکمه “اقدام به پرداخت”، در قسمت “یادداشت سفارش”، شماره محصول مورد نظر و هم چنین سایز و توضیحات لازم را بنویسید.

۲- در صورت انجام هر گونه اشتباه در سفارش از طرف مشتری ، ظرف مدت 12ساعت با زدن ایمیل به وسیله فرم ایمیل موجود در پایین صفحه تماس با ما یا تماس حداکثر در ۱۲ ساعت بعد از دریافت ایمیل یا تماس از طرف ما مبلغ واریزی اضافه ، به مشتری عودت داده میشود.

۳- سفارشات عمده حداکثر در طول ۳ روز کاری به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

۵- هزینه سفارش عمده به صورت آنلاین و به وسیله درگاه پرداخت موجود در سایت ، دریافت میشود .

۶- هزینه ارسال سفارش عمده، که از طریق پایانه های باربری انجام میشود بر عهده مشتری میباشد، که موقع تحویل بار از مشتری دریافت میشود.

۷- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

۸- به منظور ارسال صحیح و سریع کالا لازم است که آدرس پستی محل ، کد پستی  و اطلاعات تماس به صورت دقیق و کامل درج شود.

منو اصلی