ارسال محصولات

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال محصولات متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ما با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.
روزهای تعطیل در سال 1399 که فروشگاه هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
تاسوعای حسینی
عاشورای حسینی
اربعین حسینی
16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
22 بهمن

نکات

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت تریکو کرداباد شامل موارد زیر می باشد:

۱- در مورد فروش عمده حداقل مقدار خرید ، 12 تیکه می باشد. لطفا موقع سفارش تعداد را مشخص کنید ، تعداد حداقل باید از هر کار 12 عدد باشد. لطفا بعد از زدن دکمه “افزودن به سبد خرید” و دکمه “اقدام به پرداخت”، در قسمت “یادداشت سفارش”، شماره محصول مورد نظر و هم چنین سایز و توضیحات لازم را بنویسید.

۲- در صورت انجام هر گونه اشتباه در سفارش از طرف مشتری ، ظرف مدت 12ساعت با زدن ایمیل به وسیله فرم ایمیل موجود در پایین صفحه تماس با ما یا تماس با شماره ی 09029858979 حداکثر در ۱۲ ساعت بعد از دریافت ایمیل یا تماس از طرف ما مبلغ واریزی اضافه ، به مشتری عودت داده میشود.

۳- سفارشات عمده حداکثر در طول ۳ روز کاری به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

۵- هزینه سفارش عمده به صورت آن لاین و به وسیله درگاه پرداخت موجود در سایت ، دریافت میشود .

۶- هزینه ارسال سفارش عمده، که از طریق پایانه های باربری انجام میشود بر عهده مشتری میباشد، که موقع تحویل بار از مشتری دریافت میشود.

۷- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

۸- به منظور ارسال صحیح و سریع کالا لازم است که آدرس پستی محل ، کد پستی  و اطلاعات تماس به صورت دقیق و کامل درج شود.

0

منو اصلی